تعمیرات اجاق گاز در جنوب تهران

آکیان سرویس به عنوان بهترین مرکز تعمیرات اجاق گاز در جنوب تهران آماده ارائه برترین خدمات برای اجاق گاز شما می باشد.

علاوه بر تعمیرات اجاق گاز در جنوب تهران این مجموعه آماده خدمات رسانی در شمال تهران نیز می باشد.

قیمت تعمیرات اجاق گاز

تعمیر کار اجاق گاز از شما چه مقدار هزینه ای را دریافت می کند؟

هزینه تعمیر اجاق گاز یک آشپزخانه چقدر است و چگونه می توانید مطمئن باشید که قیمت مناسبی به شما گفته شده است؟ ما اینجا هستیم تا شما را با برخی نکات مهم در این مورد آشنا کنیم.

قیمت متوسط ​​هر تعمیر در محدوده اجاق گاز شما از 50 تا 200 دلار است. قیمت واقعی که پرداخت خواهید کرد به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله میزان خسارت، محل اقامت شما (شهرها در مقابل مناطق روستایی) و قطعات مورد نیاز برای تکمیل تعمیرات.

همانطور که گفته شد، بسیاری از مسائل به راحتی و به تنهایی حل می شوند، به شرط آن که بدانید به دنبال چه چیزی بگردید. اگر اجاق گاز شما روشن نمی شود یا اجاق گاز شما به درستی کار نمی کند چه کاری باید انجام دهید تا چند راهکار عیب یابی را امتحان کنید.

هزینه تعویض اجاق گاز به طور متوسط ​​چقدر است؟ تعویض فقط اجاق گاز در محدوده اجاق گاز خیلی معمول نیست، به این معنی که شما احتمالاً باید یک طیف پخت جدید خریداری کنید.

تعمیرات اجاق گاز در جنوب تهران

طبق تحقیقات انجام شده تعویض کلی اجاق بسیار گران است، شما می توانید انتظار داشته باشید که برای اجاق جدید از 1000 دلار تا بیش از 3000 دلار بپردازید. البته به نوع و مدل، ویژگی هایی که می خواهید یک اجاق گاز داشته باشد نیز بستگی دارد.

تکنسین های ماهر تعمیرات لوازم خانگی ما همه روزه از جمله آخر هفته ها و عصرها در دسترس هستند و می توانند هر زمان که مناسب برنامه شما باشد حتی در همان روز می توانند به شما مراجعه کنند تا در کمترین زمان موضوع را تشخیص داده و تعمیر کنند.

تکنسین های ما برای تعمیر اجاق گاز در شهرری بازرسی کاملی از اجاق گازیا صفحه آشپزخانه انجام می دهند تا منبع مشکل را پیدا کنند تا در اسرع وقت آن را برطرف کنند.

عوامل موثر بر قیمت تعمیرات اجاق گاز در جنوب تهران

هزینه تعمیر اجاق گاز می تواند به عواملی بستگی داشته باشد که شامل برند و نوع تعمیرات و همچنین نرخ های حرفه ای برای آن تعمیر و مکان باشد.

 • برند اجاق گاز: قطعات تعویض با برند های پیشرفته مانند Smeg Symphony، سری Bosch 700 یا Rangemaker Professional گران ترند. برخی از تکنسین ها ترجیح می دهند در مارک ها یا مدل های خاصی کار نکنند، زیرا یافتن و تهیه قطعات برخی از اجاق های گاز مارک اروپایی دشوار است.
 • نوع تعمیر: برای تعمیر اجاق گاز خراب، می تواند حدود 50 دلار هزینه داشته باشد. به عنوان مثال، هزینه جرقه زنی می تواند 150 تا 300 دلار باشد.
 • نرخ حرفه ای: تعمیر اجاق گاز اتفاقی نادر نیست بنابراین بیشتر تکنسین های تعمیر باید بتوانند از پس تعمیرات برآیند.
 •  بسته به تعمیر، یک تکنسین ممکن است در هر ساعت 50 تا 100 دلار هزینه کند. برخی از تکنسین های تعمیرات فقط براساس تجربه هزینه بیشتری را شارژ می کنند، اما برخی دیگر اگر تنها سرویس در شهر باشند هزینه بیشتری را می گیرند.
 • فاصله از نزدیکترین تعمیرگاه: اگر مکان در یک شهر یا کلان شهر باشد، پیدا کردن یک تکنسین تعمیر نسبتاً آسان است. اگر تعمیر در منطقه ای دور افتاده یا روستایی انجام شود، ممکن است متخصص تعمیرات فنی 60 تا 75 دلار هزینه سفر یا سایر خدمات مربوط به مسافت را بپردازد.
 • دسترسی اجاق گاز: اجاق گاز بیشتر از بسیاری دیگر از لوازم خانگی آشپزخانه قابل دسترسی است. اگر اجاق گاز در آشپزخانه جای خود را جمع کند، ممکن است تعمیر کار چالش برانگیزتر باشد.
 • یافتن قطعات: قطعات به طور کلی در دسترس هستند، حتی اگر اجاق گاز شما قدیمی باشد. با این حال، یافتن قطعات ممکن است کمی جستجو لازم داشته داشته باشد. یافتن قطعات سخت و غیر معمول در هزینه کلی تعمیرات تأثیرگذار است. به عنوان مثال، یافتن قطعات با توجه به مارک یا سن بسیار دشوار است.

مشکلات معمول

این مشکل ممکن است به عنوان یک مسئله ای که به ندرت اتفاق می افتد شروع شده باشد، اما با جدی شدن مشکل، باید فوراً رفع شود.

مشکل  اجاق گاز ممکن است به سادگی در هنگام پختن غذا باشد، اما تعمیر و نگهداری و تعمیر نادرست آن منجر به نشتی خطوط بنزین یا حتی آتش سوزی خانه می شود.

خط گاز نشت کننده همچنین می تواند به معنای عوارض جانبی خطرناک مسمومیت با مونوکسیدکربن باشد.

هزینه کار تکنسین

در بیشتر موارد، تعمیر اجاق گاز نیاز به خدمات فنی از یک شرکت تعمیر لوازم خانگی دارد. الزامات ایمنی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرند و یک متخصص می داند که چگونه شرایط را اداره کند. این امر به ویژه در اجاق گاز مهم است.

یک شرکت تعمیرات اجاق گاز یا تکنسین خدمات در آمریکا برای ارزیابی مشکل اجاق گاز ممکن است مبلغی معادل 50 دلار دریافت کند. به یاد داشته باشید که چگونه یا اگر ودیعه به صورتحساب نهایی اعمال می شود، آیا این تعمیر انجام می شود یا خیر.

برای تعمیرات، هزینه کار در محدوده 50 دلار 100 دلار در ساعت است. برخی از شرکت های خدماتی برای ساعت اول خدمات نرخ بالاتری را در نظر می گیرند و سپس برای ساعات بعدی نرخ کمتری ارائه می دهند.

شارژ ساعت اول می تواند 50 دلار باشد و سپس هر ساعت بعد از آن 35 دلار. مهم است که سوالات خود را بپرسید و تصویری واضح از نحوه کارکرد این نرخ خدمات به دست آورید، زیرا بیشتر تکنسین های خدمات چندین بار برای تعمیر اجاق گاز مراجعه می کنند.

اولین قرار ملاقات به تشخیص مشکل اختصاص می یابد. سپس تکنسین سرویس می رود و قطعات را سفارش می دهد و برمی گردد تا قطعات معیوب را تعویض کند یا عملکرد اجاق گاز را بررسی کند.

برای روشن شدن بیشتر وضعیت صورتحساب، مهم است که درک کنیم برخی از شرکت ها در فواصل 10 دقیقه هزینه دریافت می کنند. این استراتژی صورتحساب به این معنی است که تعمیر اجاق گاز در مدت زمان 20 دقیقه ممکن است 30 دلار (15 دلار در هر 10 دقیقه) یا بیشتر هزینه کند.

 

تعمیر اجاق

نکات مهم در تعمیر اجاق گاز

تمام تعمیرات ما با استفاده از قطعات با کیفیت استفاده می شود و با تضمین 90 روزه ما پشتیبانی می شود، به این معنی که می توانید با اطمینان از اینکه این کار برای اولین بار انجام شده است، خیال خود را راحت کنید، در حالی که مدت طولانی پس از اتمام خدمات شما تحت پوشش است.

ما به عنوان یک شرکت مسئول می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که مشتریان و مهندسان خدمات ما اقدامات احتیاطی صحیحی را برای اطمینان از یک محیط امن برای همه انجام می دهند.

همانطور که می دانید این روز ها تمام مردم در سراسر دنیا درگیر ویروس کرونا هستند به همین خاطر قبل از تماس لازم است تا این نکته را مورد بررسی قرار دهید:

آیا شما یا هر کس دیگری در خانه خود با کسی که ویروس کرونا دارد، در ارتباط بوده اید؟ (اگر بله، ما از شما می خواهیم 2 هفته دیگر تماس بگیرید).

مهندسان ما بیش از حد هوشیار بوده و موارد زیر در اختیار آنها قرار گرفته است:

 • محافظ کامل صورت
 • ماسک صورت که در صورت درخواست خود شما از آن استفاده می کنند
 • دستمال مرطوب ضد باکتری
 • ضد عفونی کننده دست
 • دستکش لاستیکی
 • آنها حوله های دستی خود را دارند که می توانند هنگام شستن دست از آنها استفاده کنند.

صبح هنگام بازدید، هنگامی که تعمیر کار مثلا برای تعمیر اجاق گاز رومیزی اخوان آمده است لازم است تا فاصله اجتماعی را رعایت کنید.

برای استفاده از خدمات بهترین تعمیرات اجاق گاز در جنوب تهران با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۲۲۳۶۱۵۵۴ تماس بگیرید.

تماس فوری با تعمیرکار سیار