تعمیرات اجاق گاز در شمال تهران

اگر به دنبال یک مرکز معتبر برای تعمیرات اجاق گاز در شمال تهران هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات آکیان سرویس می باشد.

همانطور که می دانید این مجموعه علاوه بر تعمیرات اجاق گاز در شمال تهران در سایر مناطق از جمله غرب تهران و شرق تهران نیز تعمیرات مربوط به اجاق گاز را انجام می دهند.

تعمیر لعاب اجاق گاز

آسیب های یک صفحه شیشه ای بدون تعویض کامل قابل جبران است. آسیب های ناشی از خراش شیشه یا مواد ذوب شده روی صفحه گاز قابل ترمیم می باشد. قبل از استفاده مجدد از صفحه گاز به منظور ایمنی، باید تمام آشپزی که انجام داده اید به پایان رسیده و صفحه کاملاً خشک شوند.

اگر می خواستید خودتان صفحه شیشه ای گاز را تعمیر کنید به نکات زیر توجه کنید. اما پیشنهاد می کنیم از یک متخصص برای اینکار کمک بگیرید و با بهترین مرکز تعمیرات اجاق گاز در تهران تماس بگیرید.

تعمیرات اجاق گاز در شمال تهران

جداسازی پلاستیک آسیب دیده

مرحله 1

هر چه سریع تر تکه پلاستیکی را که روی صفحه ذوب شده است را بردارید. سعی نکنید پلاستیک باقیمانده را از روی صفحه خراشیده یا تراش دهید.

مرحله 2

مشعل را خاموش کرده و در حالی که برای جلوگیری از سوختگی از دستگیره فر استفاده می کنید، پلاستیک را به آرامی با کفگیر فلزی جدا کنید. فشار کمی وارد کنید، زیاد فشار ندهید، در غیر این صورت ممکن است صفحه گاز برای همیشه خراشیده شود.

مرحله 3

بقایای سوخته را در قسمت خنک شده صفحه گاز خراشیده و از دستمال های کاغذی برای از بین بردن خرابکاری ها استفاده کنید.

مرحله 4

برای تمیز کردن باقیمانده پلاستیک بعد از خنک شدن صفحه گاز، از یک پاک کننده غیر سایشی توصیه شده برای صفحه های شیشه ای استفاده کنید. انجام این کار ممکن است چندین مرحله انجام شود.

تعمیر درب فر اجاق گاز

برای تعمیر این درب ها نیز لازم است تا حتما از یک متخصص کمک بگیرید.

درب اجاق گاز شما بخشی اساسی از دستگاه است. درب گرما را به دام می اندازد تا غذای داخل آن بتواند به طور مساوی پخته شود.

بنابراین اگر درب اجاق گاز شما به درستی بسته نشود، می تواند دچار اختلال در آشپزی شما شود. عجیب نیست که گاهی اوقات با درب اجاق گاز خود درگیر شوید تا بسته شود.

تعمیر درب

برای تعمیر لعاب اجاق گاز لازم است تا حتما از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید. بهترین تعمیرات اجاق گاز در شمال تهران یعنی شرکت آکیان سرویس بهترین انتخاب شما برای تعمیر اجاق گاز می باشد.

اجاق گاز یکی از مهمترین وسایلی است که شما در اختیار دارید و گاهی ممکن است خراب شود اما نگران نباشید. بدون یک اجاق گاز، چگونه می غذا های خوشمزه را درست کنید؟ چگونه می توان پنکیک مورد علاقه خود را صبح یا پنیری کبابی درست کنید؟

احتمال خراب شدن اجاق گاز اضطراب ایجاد می کند، اما ما در اینجا هستیم تا به شما بگوییم وحشت نکنید. بیشتر مشکلات رایج اجاق گاز را می توان با کمی TLC به راحتی برطرف کرد و قسمت بالای اجاق گاز و میان وعده های آخر شب را آماده استفاده کرد. در اینجا پنج مشکل رایجی که اجاق گاز شما ممکن است با آن روبرو شود و رایج ترین راه حل های آنها آورده شده است.

برخی از کلیک ها هنگام روشن کردن قسمت اجاق گاز طبیعی است، اما اگر مدت زیادی پس از روشن شدن مشعل ادامه یابد یا حتی از روشن شدن مشعل جلوگیری کند، این یک دردسر واقعی محسوب می شود. این مشکل معمولاً زمانی اتفاق می افتد که چیزی مانع روشن شدن مشعل شود.

درپوش مشعل را بردارید و چک کنید که سوراخ های آن نگرفته باشد.

برای تمیز کردن لعاب اجاق گاز کافی است تا از یک دستمال نم دار و مقداری مایع شوینده استفاده کنید تا همیشه سطح اجاقتان تمیز بماند.

برای تعمیر لعاب اجاق بهتر است تا حتما از یک متخصص کمک بگیرید.

همانطور که می خواهیم بتوانیم هر مشکلی را که در خانه ما رخ می دهد به تنهایی برطرف کنیم، حضور یک متخصص برای رسیدگی به مشکلات تضمین می کند که دوباره به این مشکلات برنخوریم.

همچنین مانع صدمه های بیشتر می شود که سعی می کنیم با دانش محدودی که داریم، چیزی را تعمیر کنیم. این امر می تواند منجر به هزینه های بیشتر می شود زیرا در این صورت این آسیب به ما و لوازم خانگی وارد شده است.

از آنجا که گاز جزو اصلی لوازم آشپزخانه است خرابی آن می تواند شما را در انجام امور خانه دچار اختلال کند. به محض متوقف شدن عملکرد صحیح و یا مشاهده صدمه آشکار، به خدمات تعمیر اجاق گاز در منطقه خود مراجعه کنید تا در اسرع وقت مشکل برطرف شود و آشپزخانه شما مانند حالت عادی کار کند.

نمونه هایی از مشکلات اجاق گاز شامل این موارد است:

  • شیشه ترک خورده در محدوده بالای شیشه
  • کویل ها در محدوده های الکتریکی در اثر استفاده مداوم گرم نمی شوند و فرسوده نمی شوند
  • شعله روی اجاق گاز خاموش می شود و دوباره روشن نمی شود و یا دستگاه اشتعال کار نمی کند.

برای استفاده از خدمات بهترین و مجهزترین مرکز تعمیرات اجاق گاز در شمال تهران با کارشناسان ما با شماره 02122361554 در تماس باشید.

 

تماس فوری با تعمیرکار سیار