تعمیر اجاق گاز تکنو

برای تعمیر اجاق گاز تکنو به چه مراکزی باید مراجعه کنید؟ همانطور که می دانید شرکت ایران آکیان ارائه دهنده برترین خدمات در زمینه تعمیر اجاق گاز تکنو و همچنین تعمیر اجاق گاز لاجرمنیا و … می باشد.

نکات مهم در تعمیر اجاق گاز تکنو

اجاق گاز یک ضرورت اساسی در همه آشپزخانه ها می باشد. از پختن رشته فرنگی فوری گرفته تا غذای مجلل برای خانواده ، اجاق گاز قطعاً یک وسیله ضروری در آشپزخانه است. با توجه به راحتی که اجاق گاز برای هر خانوار به ارمغان می آورد ، در صورت متوقف شدن کار اجاق گاز ، فاجعه ای رخ می دهد. داشتن این راحتی که ما اغلب اوقات آن را مسلم می پنداریم ، قطعاً ناراحتی های زیادی را برای زندگی روزمره به همراه خواهد داشت.

اجاق گاز یکی از مهمترین وسایلی است که شما در اختیار دارید و وقتی شروع به ایجاد مشکل می کند ، وحشت نکنید تنها کافی است تا برای تعمیر اجاق گاز تکنو خود چاره ای بجویید و با متخصصین حرفه ای در این زمینه تماس بگیرید.

خرابی اجاق گاز باعث ایجاد اضطراب و استرس برای خانواده شما می شود ، اما ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم وحشت نکنید. اکثر مشکلات رایج اجاق گاز را می توان به راحتی با کمک خدمات شرکت ایران آکیان برطرف کرد و صفحه اجاق خود را دوباره استفاده کنید.

تعمیر اجاق گاز تکنو

مشخصات اجاق کاز تکنو

اجاق گاز آشپزخانه Tecno از زمان تأسیس آن در سال 1977 در میان خانواده های سنگاپور مورد توجه قرار گرفت. این نام تجاری توسط چندین محلی از جمله سرآشپزها معروف است که مشعل های Turbo از دقت بالایی برخوردار بوده و عملکرد پایداری را ارائه می دهند. کیفیت ساخت آنها نیز درجه یک است و چندین نوع فولاد ضد زنگ را به جای فلز ساده یا شیشه شکننده ارائه می دهد.

این شرکت که در اوایل دهه 1960 در زمینه فروش لوازم خانگی فعالیت می کرد ، رشد کرد و در دهه 1970 به عنوان تنها توزیع کننده Tecno و Tecnogas تأسیس شد. محصولات با کیفیت این مجموعه از اجاق گاز و هود تا اجاق گاز ، یخچال و ماشین لباسشویی بلافاصله مورد توجه خانواده های سنگاپور قرار گرفت. این خبر از عصر جدیدی در لوازم خانگی داد و پیشرفت را از اجاق های سنتی به سمت اجاق گازهای اتوماتیک و با دقت بالا ساخت. با تکیه بر سابقه خود و پشتوانه چندین دهه تجربه ، این مجموعه در حال حاضر تولید کننده و ارائه دهنده پیشرو لوازم خانگی در منطقه است.

به لطف طراحی هوشمند اجاق گاز Turbo SR98SV ، استفاده از همه مشعل ها به طور همزمان هرگز آسان نبوده است. نه تنها فاصله آنها خوب است ، بلکه اجاق گاز دارای پایه های چدنی سنگین با روکش لعابی است تا اطمینان حاصل شود که قابلمه ها و ماهیتابه ها در جای خود محکم می مانند.

علاوه بر این ، همه مشعل ها دارای سیستم سوپاپ متغیر (VVS) هستند که به شما انعطاف پذیری کامل و کنترل شعله را می دهد تا به شما در ایجاد غذاهای مناسب برای خانواده کمک کند. اجاق گاز Techno SR985V حتی دارای نمای بیرونی از جنس استیل ضد زنگ است که نه تنها تمیز کردن آن آسان است بلکه دوام آن نیز بسیار بالا است.

روی هم رفته ، اجاق گاز استیل Techno SR985V 3 Burner Stainless Steel ، آخرین اجاق گاز این مجموعه است که برای رفع تمام نیازهای آشپزی شما برای سال های طولانی طراحی شده است.

مشکلات رایج اجاق گاز ها

مشعل گاز روشن نمی شود

راه حل: اگر شعله روی اجاق گاز شما روشن نشود ، ممکن است چند مشکل وجود داشته باشد. ابتدا توجه داشته باشید که وقتی سعی می کنید مشعل را روشن کنید چه اتفاقی می افتد. به طور معمول ، باید صدای کلیک را بشنوید و بتوانید بوی گاز خروجی از دریچه ها را احساس کنید. اگر صدای کلیک را می شنوید اما چیزی را حس نمی کنید ، احتمالاً مشکل از جریان گاز است. اگر بوی گاز را احساس می کنید اما صدای کلیک را نمی شنوید ، ممکن است مشکل از سوئیچ احتراق باشد.

دستگاه را خاموش کرده و در صورت امکان آن را از برق بکشید ، سپس درپوش و مشعل را بردارید. هرگونه بقایای مواد غذایی شسته شده را تمیز کرده و سیمهایی را که ممکن است شل شده باشد دوباره وصل کنید. اگر این مشکل را حل نکرد ، به احتمال زیاد به یک احتراق جدید یا کار روی اتصال گاز خود نیاز خواهید داشت. با ما تماس بگیرید و ما خوشحال می شویم به شما در یافتن قطعات جایگزین و ترتیب هرگونه تعمیر اساسی روی اجاق گاز خود کمک کنیم.

مشعل مشکل گاز به آرامی گرم می شود

راه حل: گرمکن اجاق گاز آهسته بدون توجه به نوع اجاق گاز شما می تواند به یک مسئله مهم تبدیل شود. این مشکل می تواند به دلیل گرفتگی دهانه مشعل با زباله باشد و شعله ها کوچک و ضعیف باقی بمانند. با تمیز کردن کامل اجاق گاز به راحتی می توانید این مشکل را برطرف کنید.

اجاق گاز آشپزخانه خود را خاموش کرده و جدا کنید ، سپس توری ها و درپوش های مشعل را بردارید و با مقداری آب صابون و آب داغ در سینک خیس کنید. سطوح را با یک برس سفت بکشید. سطح آشپزخانه را نیز با یک اسفنج مرطوب پاک کنید و از خلال دندان برای پاک کردن غذا یا بقایای شیرهای گاز استفاده کنید. جوش شیرین و سرکه همچنین می توانند به تمیز کردن شما کمک کنند تا مقداری اضافی را آماده کنید.

مشعل برقی داغ نمی کند

راه حل اگر یکی از مشعل های برقی شما به درستی گرم نمی شود ، بقیه را تست کنید. اگر همه مشعل های شما در گرم کردن با مشکل روبرو هستند ، به احتمال زیاد یک مشکل الکتریکی است و باید با یک متخصص تماس بگیرید یا آشپزخانه خود را تعویض کنید. اگر فقط یک سیم پیچ به طور نامناسب گرم می شود ، اتصال را بررسی کنید و مطمئن شوید که خود سیم پیچ محکم به اجاق گاز متصل شده است. سعی کنید سیم پیچ شکسته را با یکی دیگر از اجاق گاز خود عوض کنید. اگر سیم پیچ جدید در نقطه ای که سیم پیچ شکسته به آن وصل شده بود خوب کار می کند ، این بدان معناست که زمان جایگزینی سیم پیچ رسیده است.

عنصر القای مشکل گرم نمی شود

راه حل اگر از آشپزخانه القایی استفاده می کنید و داغ نمی شود ، مطمئن شوید ظرفی که استفاده می کنید با القایی سازگار است. القایی با گرم کردن تابه به طور مستقیم و نه مشعل زیر عمل می کند، بنابراین شما نیاز به تابه های مخصوص فرو مغناطیسی دارید تا اجاق گاز شما درست کار کند. در اینجا به تفکیک انواع قابلمه و قابلمه هایی که با اجاق گاز شما کار می کنند و نمی کنند ، می پردازیم.

بالای اجاق گاز همچنان کلیک می کند

راه حل: برخی از کلیکها هنگام روشن کردن بالای اجاق گاز طبیعی است ، اما اگر مدت زیادی پس از روشن شدن مشعل ادامه یابد یا حتی مانع از روشن شدن مشعل شود ، می تواند به یک ناراحتی واقعی تبدیل شود. این مشکل معمولاً زمانی اتفاق می افتد که چیزی مشعل را مسدود می کند. بررسی کنید تا مطمئن شوید درپوش مشعل از جای خود خارج نشده است و هیچ زباله ای مانع سوراخ ها نمی شود. اگر اجاق گاز مشعل مهر و موم شده ندارید ، غذا می تواند به راحتی در توری های گاز گیر کند و باید با استفاده از گیره کاغذی یا سایر اجسام باریک و فلزی برداشته شود (از چیزهایی که به راحتی می شکنند یا قابل اشتعال مانند خلال دندان یا پلاستیک استفاده نکنید) اگر کلیک کردن ادامه یابد ، ممکن است رطوبت اضافی در اجاق گاز به دام افتاده باشد. سعی کنید از اجاق گاز حوله ای بردارید یا حتی پنکه را روی سطح پخت قرار دهید تا مقداری آب یا چربی اضافی که ممکن است ریخته باشد جذب شود.

برای تعمیر اجاق گاز تکنو با مناسب ترین قیمت و بهترین خدمات با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۲۲۳۶۱۵۵۴ تماس بگیرید.

تماس فوری با تعمیرکار سیار