تعمیر اجاق گاز سینجر

بهترین مرکز تعمیر اجاق گاز سینجر کجاست؟

برای تعمیر اجاق گاز سینجر چه راهکار هایی را مورد بررسی قرار داده اید؟

همانطر که می دانید شرکت ایران آکیان ارائه دهنده برترین نوع تعمیر اجاق گاز سینجر و همچنین اجاق گاز اخوان می باشد.

این مجموعه با بهره مندی از برترین متخصصین و تکنسین های ماهر توانسته است در زمینه تعمیرات اجاق گاز بسیار شناخته شده باشد.

برای تعمیرات اجاق گاز سینجر لازم است تا چند سوال متداول را مورد بررسی قرار دهید.

سوالات متداول برای تعمیرات اجاق گاز و یا سایر لازم خانگی

بستنی در فریزر شما آب می شود. فر شما داغ نمی شود چرخش خشک کن شما متوقف می شود. اگر هر یک از این خرابی های دستگاه بیش از یک بار اتفاق افتاده باشد ، احتمالاً در حال بررسی گزینه هایی هستید که باید انجام دهید – تعمیر یا تعویض لوازم خانگی؟

لوازم خانگی می توانند هزینه های بالایی داشته باشند و وقتی زمان تعمیر یا تعویض وسایل فرا می رسد می تواند استرس زا باشد. به عنوان مثال ، یخچال/فریزر درجه یک ، یخچال یک آشپزخانه می تواند تا 2000 دلار قیمت داشته باشد ، به گفته برخی متخصصین، سایتی که برای یافتن و برآورد خدمات بهبود خانه انجام می شود اینطور است. شما نیز مانند هر مصرف کننده ای که به هزینه احتیاج دارد ، می خواهید عمر لوازم خود را تا آنجا که ممکن است افزایش دهید و بهترین زمان را برای تعویض آنها انتخاب کنید.

تصمیم گیری در مورد زمان تعمیر یا تعویض لوازم خانگی دشوار است ، اما چند راهنمای کلی وجود دارد که به شما کمک می کند. پاسخ به این پنج سوالات ممکن است نشان دهد که کدام گزینه برای شما مناسب است.

تعمیر اجاق گاز سینجر

1. هزینه تعمیر چقدر خواهد بود؟

رویس پالمر ، رئیس شرکت کلمبیا لوازم خانگی در کلمبیا ، میسوری ، می گوید اگر هزینه تعمیر آن بیش از 50 درصد هزینه یک دستگاه جدید است ، باید آن را تعویض کنید. هزینه و در دسترس بودن قطعات جایگزین نیز هنگام تصمیم گیری در مورد تعمیر یا تعویض لوازم خانگی ، یک نکته مهم است.

پالمر می گوید: “مواقعی وجود دارد که شما چاره ای جز تعویض ندارید زیرا قطعه معیوب دیگر تولید نمی شود. ”

آنتونی آرویو ، صاحب تعمیرگاه لوازم خانگی می گوید: اما هزینه و تدارکات نصب یک دستگاه جدید نیز باید در نظر گرفته شود. او می گوید که تعمیر لوازم خانگی هنوز هم می تواند گزینه خوبی باشد ، “به شرطی که کمی ارزان تر از یک دستگاه جدید باشد” اگر دستگاه شما چیزی را که Arroyo آن را “شکست فاجعه بار” می نامد ، تجربه می کند و برای تعمیر نیاز به هزینه های هنگفت در بخش ها و کار دارد ، پس برای خرید لوازم جدید به فروشگاه لوازم خانگی می روید.

2. دستگاه چند ساله است؟

به گفته HouseLogic ، وب سایت انجمن ملی املاک و مستغلات ، اگر تصمیم دارید زمان تعویض لوازم خانگی را تغییر دهید ، می توانید قانون 50 درصد را برای سن وسایل و هزینه تعمیر آنها اعمال کنید. این بدان معناست که دستگاهی را که بیش از نیمی از طول عمر مورد انتظار خود را پشت سر گذاشته است و نیاز به تعمیر دارد که بیش از نیمی از هزینه اولیه آن است ، جایگزین کنید. اگر مسیر تعمیر را دنبال می کنید و همه چیز را در نظر بگیرید که برخی از تعمیرات وجود دارد که هرگز نباید خودتان انجام دهید.

لوازم خانگی بعد از چند سال قدیمی به حساب می آیند؟

اگر زمان تعویض وسایل را در نظر دارید ، از طول عمر متوسط ​​به عنوان یک نقطه مرجع خوب استفاده کنید. به گفته HouseLogic ، میانگین طول عمر (بر حسب سال) وسایل خانگی معمولی عبارت اند از:

 • کمپکتور 6
 • ماشین ظرفشویی 9
 • Disposal12
 • خشک کن 13
 • برد الکتریکی 13
 • دستگاه تهویه 10
 • فریزر 11
 • اجاق گاز 15
 • مایکروویو 9
 • هود 14
 • یخچال و فریزر 13
 • ماشین لباسشویی 10

کریس گرنجر ، نایب رئیس و مدیر کل خدمات خانه Sears می گوید: “طول عمر لوازم خانگی بر اساس استفاده و نگهداری آنها متفاوت است. ” به عنوان مثال ، ماشین لباسشویی یک نفر معمولاً بیشتر از یک خانواده دوام می آورد ، زیرا از آن بسیار کمتر استفاده می شود. ”

هنگام بررسی تعمیر یا تعویض لوازم خانگی ، همچنین توجه داشته باشید که آیا دستگاه هنوز تحت ضمانت است و چند بار با آن مشکل داشته اید. اگر دستگاه کمتر از یک سال عمر دارد ، احتمالاً هنوز ضمانت قطعات و نیروی کار را دارد ، بنابراین تعمیر آن هیچ هزینه ای برای شما ندارد.

حتی اگر گارانتی منقضی شده باشد ، ممکن است نخواهید اولین بار دستگاهی را خراب کنید. اما اگر دستگاه بارها خراب شده و چندین صورتحساب تعمیر در چند سال گذشته ایجاد کرده باشد ، ممکن است وقت آن رسیده باشد که راه خود را جدا کرده و جایگزینی را در نظر بگیرید.

3. آیا به دستگاهی با مصرف انرژی بیشتر نیاز دارید؟

هزینه های انرژی یکی دیگر از عوامل مهم هنگام تصمیم گیری در مورد تعمیر یا تعویض لوازم خانگی است. اگر دستگاه قدیمی شما دارای راندمان انرژی پایین تری نسبت به مدل های جدید است ، ممکن است با خاموش کردن آن در دراز مدت پول بیشتری پس انداز کنید. برچسب زرد و مشکی که به همه لوازم خانگی موجود در طبقه فروش وصل شده است ، ابزاری مفید برای برآورد هزینه کارکرد یک دستگاه است.

برچسب Energy Star تأیید می کند که دستگاه دارای استاندارد بین المللی کارآیی انرژی برتر است که توسط وزارت انرژی ایالات متحده و آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده ایجاد شده است. به گفته وزارت نیرو ، برای مثال ماشین لباسشویی و یخچال و فریزرهای مورد تأیید Energy Star حدود 20 درصد کمتر از مدل های استاندارد انرژی مصرف می کنند.

4. آیا نگهداری بهتر می تواند عمر دستگاه شما را افزایش دهد؟

ممکن است بتوانید تعمیر لوازم خانگی را به تعویق انداخته یا با اتخاذ چند روش نگهداری خوب تعویض کنید.

پالمر از دستگاه کلمبیا می گوید: “به عنوان مثال ، در خشک کن لباس ، حداقل یک بار در سال باید دریچه خروجی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که هوا به درستی جریان دارد. ” “اگر آنها این کار را انجام دهند ، احتمالاً عمر خشک کن را افزایش می دهد. ”

نکته دیگر ، از Arroyo ، این است که بطور دوره ای سیم پیچ های کندانسور یخچال خود را که در قسمت پشت یا پایین یخچال قرار دارد جاروبرقی بکشید تا گرد و غبار و سایر زباله هایی که می توانند باعث استفاده بیشتر از برق برای خنک شدن شوند ، از بین برود.

گرنجر می گوید اگر می خواهید از تعمیر یا تعویض لوازم خانگی اجتناب کنید ، تمیز کردن سطح و اجاق گاز نیز مهم است.

او می گوید: “محدوده بالای مشعل را عاری از بقایای مواد غذایی نگه دارید تا مانع از جریان گاز نشوید. ” “مطابق روش توصیه شده سازنده ، حفره فر را تمیز کنید و فرکانس را بر اساس استفاده شما تنظیم کنید. ”

گرنجر می افزاید: استفاده منظم از ماشین ظرفشویی و اضافه بار نکردن ماشین لباسشویی و خشک کن باعث می شود این وسایل بیشتر دوام بیاورند.

برای تعمیر اجاق گاز سینجر با بهترین قیمت با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۲۲۳۶۱۵۵۴ در تماس باشید.

تماس فوری با تعمیرکار سیار